Hakkımızda

DJAR YEMİNLİ TERCÜME VE DANIŞMA BÜROSU
1995 TEN BUGÜNE DEK HİZMETİNİZDE
DJAR BULGARİSTAN EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Şirket Profilimiz

DJAR Yeminli Tercüme ve danışma Bürosu 1995 yılında Sofya merkezi olarak kurulan Türk vatandaşlarına yönelik her türlü hizmet veren bir şirkettir.
BGEgitim DJAR LTD. Şirketinin yan kuruluşu olup 10 seneden beri yurtdışı eğitim danışmanlığı ve rehberliği sektöründe danışmanlık hizmeti vermektedir ve Bulgaristanda okuyan Türk öğrencilerine karşılıklı olarak sağlam bir ilişki geliştirmektedir. Bulgaristan’da Eğitim danışmanlığı olarak resmi temsilcisi olduğu üniversitelerimiz ile Bulgaristan’da eğitim amaçlı gitmek isteyen genç insanlara ve onlarin ailelerine en avantajlı, en güncel, doğru, güvenilir, etkin ve kaliteli eğitim danışmalığı hizmeti vermektedir. Uzman danışmanlarıyla, öğrenciler için en doğru seçenekler belirlenmekte ve okul, konaklama seçimi, vize işlemleri, transferler, okul kaydı, sağlık sigortası ile oturum işlemleri sağlamaktadır.

Öğrencilerimiz Bulgaristan’da bulundukları sürece da destek vermeye çalışıyor ve bizden talep edildiği sure içinde tüm ihtiyaç ve sorunları ile de ilgileniyoruz. Temsilciliğini yaptığımız üniversitelere gönderdiğimiz öğrenciler, prensip olarak geri dönüşlerine kadar bizim sorumluluğumuzdadır.

Gerek önereceğimiz okulların eğitim kalitesi ve konularındaki etkinlikleri, gerekse konaklama yapılacak yurtların güvenilirliği DJAR'ın teminatı altındadır. Öğrencinin yurtdışında kaldığı süre boyunca ihtiyacı olan her konuda yanında olmak ve düzenli aralıklarla bulunduğu programdaki gelişimini takip edip, velisi veya kendisi ile okul arasında bir köprü oluşturmak danışmanlık anlayışımızın bir parçasıdır.
İnanıyoruz ki her yeni öğrencimiz bir sonraki aday öğrencimize referans olmaya devam edecektir…

Misyonumuz

Son yıllarda globalleşen dünyada hızla gelişen Türkiye ile Bulgaristan arasındaki kültür, eğitim ve turizm alanındaki ilişkilere katkıda bulunmak ve her iki kültürün de birbirine daha fazla yakınlaşmasını sağlamaktır. Her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de dışa açılma olgusuyla birlikte, eğitime büyük önem verilmeye başlanmıştır.

Yurt dışına gitmek isteyen öğrencilere, hangi yaşta olursa olsun en kısa zamanda beklentileri ve istekleri doğrultusunda gerekli araştırmalar yapılarak, bütçelerine ve beklentilerine en uygun program alternatifleri DJAR Danışmanlığı tarafından belirlenir ve önerilir. Misyonu öğrencilerin ekonomik bir şekilde yurtdışına çıkmalarını sağlamak ve orada vizyonlarını genişletmesine yardımcı olmaktır.
Dünyayı izleyen ve dünyaya açılmayı hedefleyen, yabancı dili bir araç kabul ederek üst düzeyde öğrenme isteği duyan, kendine güvenen, sorunlarını çözebilen, başkalarının haklarına saygılı, takım çalışmasını benimsemiş, sorumlu bireyler oluşturmaktır.

Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemektir.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.

Okullara direkt başvuru yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek tecrübe ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek. Başka Firmaların, temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemek.

Vizyonumuz

Zamanın çok değerli olduğu günümüz dünyasında deneyimli ve uzman kadromuz ile müşterilerimize minimum zamanda maksimum hizmet vermektir.

DJAR Danışmanlığı’na yön verecek temel değerler:

  • GÜVEN
  • KARŞILIKLI SAYGI
  • TUTARLILIK
  • YARATICILIK
  • ADALET
  • DÜRÜSTLÜK
  • PAYLAŞIM
  • AÇIKLIK
  • SORUMLULUK
  • ÖNCÜLÜK

Politikamız

Politikamız yurtdışı eğitim danışmanlığında hep bir adım önde olmaktır. Şirketimiz Sofya Ticaret Odası üyesidir. Tüm faaliyetleriimiz yasalara tam uyumlu, iş ortaklarına sadakatli ve yenilikçi stratejiler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Sektörel gelişmeleri yakından takip eden Şirketimizin hizmetlerinin temelini nitelikli, deneyimli, hızlı, yüksek standartlı ve kaliteli hizmet politikamız dürüstlük ve devamlılık prensipleri oluşturmaktadır ve Türk öğrencilere Bulgaristan’da eğitim görmesinde ilk basamak olmaya çalışmaktadır.