Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan şartları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Her Hakkı Saklıdır ©

İşbu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları DJAR Danışmanlığı’nın Türkiyede Temsilcisi olan BG Egitim Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı LTD. Şirketi’ne aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza
Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Internet sitesinde yer alan tüm içeriği: metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, kısmen veya tamamen kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, başka bir yabancı dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

İşbu sitede yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları yalnızca BG Egitim’e aittir ve ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılmasi, söz konusu fikri mülkiyet haklari konusunda size hiç bir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz.

BG Egitim LTD. bu maddelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan yasal işlemlere başvuru hakkımız saklı tutulmaktadır.